heading
27
Jan
Ungdomskonferanse
Kolvereid

Viser alle samlet
Navn-Postnr./sted
Arnøy, EliseKolvereid Fritidsklubb
Arnø, SiljeNærøy ungdomsskole
Arstein, RuneNærøy kommunestyre
Aspli, AdrianNærøy ungdomsskole
Aspli, SteinarNærøy kommune
Audne Hamnes, LotteLeka ungdomsråd
Aune, ØyvindNærøy Ungdomsskole
Bergslid, Mats OlaNærøy Ungdomsskole
Bjørnstad, MarcusLeka elevråd
Brørs, Elisabethelev og lærlingeombud i NT
Dahl, VivianNærøy ungdomsskole
Dalen, Anne MereteNUR
Dalen, MiaNærøy Ungdomsskoel
Devik, ElineNUR
Druzkowski, DamianLeka elevråd
Eggen, SolbjørgNTBUR
Eidshaug, BendikNærøy Ungdomsskole
Eidshaug, Lill BeateNærøy ungdomsskole
Fjærli, HenrikNærøy Ungdomsskole
Fjær, JulianneNærøy Ungdomsskole
Fjær, Marte AndreaNUR
Flasnes, IngunnVal videregående skole
Flasnes, Line MaritPolitiker Nærøy
Gamlemshaug, Ann KristinVal videregående skole
Grindvik, IvarVikna Venstre/kommunestyret
Grøtting, Joar OlavNærøy kommunestyre
Hagen, MarteKS Internasjonal Koordinator
Hakkebo, LidiaLeka kommunestyre
Hamland, Arne JoarNMK Ytre Namdal
Hansen Sønnesyn, AmalieLeka elevråd
Hansen, Erling O.Nærøy kommune
Hansen, LindaLeka formannskap
Haug, ArveLeka Kommune
Holand, Ole Kr.Politiet
Horseng, HelgaElevrådet YNVS
Husby, IngeborgLeka ungdomsråd / Leka elevråd
huuse, solfrid
Jakobsen, Karen E. H.Leka formannskap
Juliussen, JannickeLeka ungdomsråd
Kiil, AmundElevrådet YNVS
Kirkeby-Garstad, MiaAustafjord oppvekstsenter (Austafjord oppvekstsenter) (Austafjord oppvekstsenter (Austafjord oppvekstsenter)) (Austafjord oppvekstsenter (Austafjord oppvekstsenter) (Austafjord oppvekstsenter (Austafjord oppvekstsenter)))
Kjønsø, RuneRørvik ungdomsklubb
Klingen, GinaKolvereid Fritidsklubb
Krabseth, GunnarNærøy kommune
Kristiansen, AndersYNVS
Larsen, Tommy BoganNUR
laugen, hallvardpolitiker nærøy
Laugen, StinaNærøy Ungdomsskole
Lindgjerdet, EskilNMK Ytre Namdal
Mo, JakobNærøy Ungdomsskole
Muller, MartineNærøy Ungdomsskole
Myhre, ErikUngdomsrådet Vikna
Mårvik Pettersen, JulieLeka ungdomsråd / Leka elevråd
Mårvik, BeatheLeka kommune
Måøy, RunarNærøy Ungdomsskole
Nordheim, Lars-EirikMiljøarbeider YNVS
Nordli, Janne KristinYtre Namdal videregående skole
Olsen, LillyVaramann (FrP) i Nærøy formannskap
Ovesen Skagemo, ToneNærøy Ungdomsskole, elevrådsansvarlig
Paulsen, Tove-ElisabethNærøy kommune
Pettersen, Annette T.Leka kommunestyre - MOT informant
Pettersen, LineElevrådet YNVS
Pettersen, MarkusElevrådet YNVS
Pettersen, SondreNærøy Ungdomsskoel
Pettersen, Sunnivatone.ovesen@naroy.kommune.no
Ramstad, EliseNærøy Ungdomsskole
Rian, NinaNMK Ytre Namdal
Sandven, CamillaRørvik skole
Skaftnesmo, SverreNærøy Ungdommsråd
Skarstad, SangeethaNærøy kirkelige fellesråd
Storfjord, MartinUngdomsrådet Vikna
Storleer, Annette TøndelYtre Namdal videregående skole
Stovner, ErikPolitiet
Stovner, MaritYtre Namdal videregående skole
Sønnesyn, Kjell-ArveLeka, barn- og unges representant - MOT informant
Søraunet, KArinVikna kommune
Tangen, SivertNærøy ungdomsskole
Thomassen, Dag-Erik
Tjønnsø, MonaAustafjord oppvekstsenter
Totland, Jørn OvePolitiet
Trones, HanneNærøy Ungdomsråd/elevrådsleder YNVS
Tørum, KjartanYtre Namdal videregående skole
Valan Moen, CamillaAustafjord oppvekstsenter (Austafjord oppvekstsenter) (Austafjord oppvekstsenter (Austafjord oppvekstsenter))
Valø, Ann-CharlotteAustafjord oppvekstsenter (Austafjord oppvekstsenter)
Valø, Knut ArneAustafjord oppvekstsenter
Valø, TrineElevrådsleder YNVS
Vikdal, Carl PeterVikna Baptistmenighet
Vågan, CamillaNærøy kommune
Wigum Juliussen, JoakimLeka ungdomsråd
Åsebø, KjartanVal videregående skole
Aarvik, RuneNærøy FrP
Start: 27.01.2011 kl. 09:00
Slutt:27.01.2011 kl. 16:00
Påmeldingsfrist:26.01.2011
Sted: Kolvereid
Arrangør: Nærøy kommune
Kontakt: Gunnar Krabseth
Gunnar.Krabseth@naroy.kommune.no
eventWeb 3.0