heading
::: EVENTWEB
::: KONTAKT OSS ::: PRISER ::: MESSEUTSTYR ::: SAMLET OVERSIKT ::: PKOM
Invitasjon
Program
Påmeldte

Viser kategorisert
Navn-Postnr./sted
Jeg deltar på del 1: REKRUTTERING (start kl 09.30)
Andersen, Kristin
Anthonisen, Ellen Heimsvik
Barø, MonicaYNVS
Berg, ThomasYNVS
Bjørlykke, Tommy
Bjørnvik Overmo, Maritaytre namdal videregående skole
Borgan, VildeYNVS
Brekk, Iver
Brelum, Tora
Bråtteng Tømmervik, Sondre
Bøe, Kristine
Davidsen, BodilTeleperformance
Dekkerhus, Kent-LasseYNVS
Dille, MaritNYN
Dolmen, Rasmus
Edvardsen, Anne GretheYtre Namdal vg.skole
Eiternes, BenteNav Ytre Namdal
Elvheim, Toril
Evensen, MarhiasYNVS
Fjærli, Eric SørvikGothia AS
Fjær, Kjersti EmilieGothia AS
Fjær, Kristin MoeGothia AS
Flosand, HenryTelenor
Grande, Ane Rosendal
Grindvik, Trine
Grongstad, Gøran
Gutvik, Iselin
Hammarsø, Janne
Hansvik, Eystein FiskumYtringen Avis AS
Hatland, Lise Andrea
Hellesø, Martin
Hellesø, Martin
Hellesø, Martin
Hellesø, Martin
Hellesø, Martin
Hellesø, Martin
Helmersen, Ann-Aase
Hestø, JulieYNVS
Hill, MelanieNAV EURES Nord-Trøndelag
Holm, Bjørn OlaTelenor Norge AS
Holm, Sigrid RørdalYtre Namdal Videregående Skole
Ingebrigtsen, Jan ÅgeTelenor
Johansen, TorgeirYNVS
Johansen, Torunn
Jonassen, AstridTelenor Kundeservice
Killingberg, MariaYNVS
Kirkeby-Garstad, Emilie
Klaussen, Kjell RuneTeleperformance Rørvik, gjennom Proffice
Kristiansen, Vendela
Laugen, Stina
Lauten, Trine
Lervåg Hunnestad, Hanne
Lervåg, MeretheYNVS
Lona, IngridGothia AS
Meidal, Eva MereteNamdalsavisa
Moe, Anita PersonbråtenGothia AS
Morken, DagrunIntrum Justitia AS
Myhre Møllevik, Ida-Mari
Møllevik, Camilla Renate
Møllevik, Camilla Renate
Mørkved, LarsNamdalsavisa
Olsen, Laila ElisabethTelenor
Opdal, Dag RoarVikna kommune
Ostad, Jon MagnusYNVS
Pettersen, MarkusYNVS
Ramstad, EliseYNVS
Rauø, Per JohanNærøysund Aquaservice AS
Ribe, Sol
Rosenvinge, Erika Storfors
Røed, Lill ToveInnfarten AS, Nærøysund Eiendom AS, Nærøysund Kraftbetong AS, KHF
Selliseth, Anne
Skaftnesmo, Sverre
Skeie, LenaBrekk og Olsvik Assuranse AS
Skillingstad Livik, Ida
Storfjord, Martin
Stovner, MaritYtre Namdal videregående skole / Ytre Namdal fagskole
Strandvahl, Hanne
Sylten, VebjørnYNVS
Sæbø, Martin
Sætran, Marie
Tharaldsen, JahnVikna næringsforening
Tjønnsø, Mona
Torstad, Emelie
Ulsund, VivianGothia AS
Valø Pettersen, OlaTeleperformance
Valø, Jeanetteytre namdal videregående skole
Vareide, MagneNAV Vikna
Vikestad, Frøydis
Volden, Ida Maria
Vågan, IngridYNVS
Westermann, PetterYTRE NAMDAL VIDEREGÅENDE SKOLE
Williksen, Gisken
Waagø, Marianne
Øiangen, Hanne
Jeg deltar på del 2: INVESTÉR I SERVICE I YTRE NAMDAL (start kl 15.30)
Dille, MaritNYN
Eiternes, BenteNav Ytre Namdal
Fjærli, Eric SørvikGothia AS
Fjær, Kjersti EmilieGothia AS
Fjær, Kristin MoeGothia AS
Flosand, HenryTelenor
Flosan, BodilGothia AS
Grindvik, IvarLeder Hovedutvalg for næring, miljø og kultur i Vikna
Grindvik, OddrundGothia AS
Grongstad, RitaTelenor
Gulliksen, IdaIntrum Justitia AS
Haug, LisbethTelenor
Haug, Tove KristinTelenor Norge AS
Hellan, HildeGothia AS
Henriksen, Linda RørdalGothia AS
Hill, MelanieNAV EURES Nord-Trøndelag
Holandsli, GrethaGothia AS
Holm, Bjørn OlaTelenor Norge AS
Holm, HenningGothia AS
Hoy, BrianIntrum Justitia AS
Johansen, HedvigIntrum Justitia AS
Jonassen, AstridTelenor Kundeservice
Knotten, KayYtre Namdal Vekst AS
Lona, IngridGothia AS
Lundring, RuneTelenor Norge
Marken, Olga T.Telenor Norge AS
Meidal, Eva MereteNamdalsavisa
Moe, Anita PersonbråtenGothia AS
Morken, DagrunIntrum Justitia AS
Myhre, Inger LiseGothia AS
Møllevik, Camilla Renate
Mørkved, LarsNamdalsavisa
Nogva, Karl-oveKleiva Camping AS
Nordheim, VigdisAndvik hønseri og hytteutleie
Olsen, Laila ElisabethTelenor
Opdal, Dag RoarVikna kommune
Ribe, Sol
Røed, Lill ToveInnfarten AS, Nærøysund Eiendom AS, Nærøysund Kraftbetong AS, KHF
Skeie, LenaBrekk og Olsvik Assuranse AS
Tharaldsen, JahnVikna næringsforening
Ulsund, VivianGothia AS
Vareide-Giskås, TrudeTelenor Norge
Vågan, LinnGothia AS
Walaunet, CathrineGothia AS
Walaunet, FrankServicehandel
Elev i videregående skole
Andersen, Kristin
Anthonisen, Ellen Heimsvik
Barø, MonicaYNVS
Berg, ThomasYNVS
Bjørlykke, Tommy
Bjørnvik Overmo, Maritaytre namdal videregående skole
Borgan, VildeYNVS
Bredesen, Tom André
Brekk, Iver
Brelum, Tora
Bråtteng Tømmervik, Sondre
Bøe, Kristine
Dekkerhus, Kent-LasseYNVS
Dolmen, Rasmus
Elvheim, Toril
Evensen, MarhiasYNVS
Grande, Ane Rosendal
Grindvik, Trine
Grongstad, Gøran
Gutvik, Iselin
Hammarsø, Janne
Hanssen, Robert
Hatland, Lise Andrea
Hellesø, Martin
Hellesø, Martin
Hellesø, Martin
Hellesø, Martin
Hellesø, Martin
Hellesø, Martin
Helmersen, Ann-Aase
Hestø, JulieYNVS
Holm, Sigrid RørdalYtre Namdal Videregående Skole
Johansen, TorgeirYNVS
Johansen, Torunn
Killingberg, MariaYNVS
Kirkeby-Garstad, Emilie
Kristiansen, Vendela
Laugen, Stina
Lauten, Trine
Lervåg Hunnestad, Hanne
Myhre Møllevik, Ida-Mari
Møllevik, Camilla Renate
Møllevik, Camilla Renate
Måøy, Runa
Ostad, Jon MagnusYNVS
Pettersen, MarkusYNVS
Ramstad, EliseYNVS
Ribe, Sol
Rosenvinge, Erika Storfors
Selliseth, Anne
Skaftnesmo, Sverre
Skillingstad Livik, Ida
Storfjord, Martin
Strandvahl, Hanne
Sylten, VebjørnYNVS
Sæbø, Martin
Sætran, Marie
Tjønnsø, Mona
Torstad, Emelie
Valø, Jeanetteytre namdal videregående skole
Vikestad, Frøydis
Volden, Ida Maria
Vågan, IngridYNVS
Westermann, PetterYTRE NAMDAL VIDEREGÅENDE SKOLE
Williksen, Gisken
Waagø, Marianne
Jobber i videregående skole
Edvardsen, Anne GretheYtre Namdal vg.skole
Lervåg, MeretheYNVS
Stovner, MaritYtre Namdal videregående skole / Ytre Namdal fagskole
Jobber i annen offentlig virksomhet
Dille, MaritNYN
Eiternes, BenteNav Ytre Namdal
Knotten, KayYtre Namdal Vekst AS
Opdal, Dag RoarVikna kommune
Vareide, MagneNAV Vikna
Politiker
Grindvik, IvarLeder Hovedutvalg for næring, miljø og kultur i Vikna
Jobber innen handel
Walaunet, FrankServicehandel
Jobber i Telenor - Gothia - Intrum Justitia - Teleperformance eller Fornøyde Folk
Davidsen, BodilTeleperformance
Fjærli, Eric SørvikGothia AS
Fjær, Kjersti EmilieGothia AS
Fjær, Kristin MoeGothia AS
Flosand, HenryTelenor
Flosan, BodilGothia AS
Grindvik, OddrundGothia AS
Grongstad, RitaTelenor
Gulliksen, IdaIntrum Justitia AS
Haug, LisbethTelenor
Haug, Tove KristinTelenor Norge AS
Hellan, HildeGothia AS
Henriksen, Linda RørdalGothia AS
Holandsli, GrethaGothia AS
Holm, Bjørn OlaTelenor Norge AS
Holm, HenningGothia AS
Hoy, BrianIntrum Justitia AS
Ingebrigtsen, Jan ÅgeTelenor
Johansen, HedvigIntrum Justitia AS
Jonassen, AstridTelenor Kundeservice
Klaussen, Kjell RuneTeleperformance Rørvik, gjennom Proffice
Lona, IngridGothia AS
Lundring, RuneTelenor Norge
Marken, Olga T.Telenor Norge AS
Moe, Anita PersonbråtenGothia AS
Morken, DagrunIntrum Justitia AS
Myhre, Inger LiseGothia AS
Olsen, Laila ElisabethTelenor
Ulsund, VivianGothia AS
Valø Pettersen, OlaTeleperformance
Vareide-Giskås, TrudeTelenor Norge
Vågan, LinnGothia AS
Walaunet, CathrineGothia AS
Øiangen, Hanne
Jobber innen reiseliv
Mørkved, LarsNamdalsavisa
Nogva, Karl-oveKleiva Camping AS
Nordheim, VigdisAndvik hønseri og hytteutleie
Jobber i annen privat bedrift
Hansvik, Eystein FiskumYtringen Avis AS
Meidal, Eva MereteNamdalsavisa
Mørkved, LarsNamdalsavisa
Rauø, Per JohanNærøysund Aquaservice AS
Røed, Lill ToveInnfarten AS, Nærøysund Eiendom AS, Nærøysund Kraftbetong AS, KHF
Skeie, LenaBrekk og Olsvik Assuranse AS
Jeg er innleder - eller har andre oppgaver under Servicekonferansen 2013
Hill, MelanieNAV EURES Nord-Trøndelag
Tharaldsen, JahnVikna næringsforening
Ja
Andersen, Kristin
Anthonisen, Ellen Heimsvik
Barø, MonicaYNVS
Berg, ThomasYNVS
Bjørlykke, Tommy
Bjørnvik Overmo, Maritaytre namdal videregående skole
Borgan, VildeYNVS
Bredesen, Tom André
Brekk, Iver
Brelum, Tora
Bråtteng Tømmervik, Sondre
Bøe, Kristine
Davidsen, BodilTeleperformance
Dekkerhus, Kent-LasseYNVS
Dille, MaritNYN
Dolmen, Rasmus
Edvardsen, Anne GretheYtre Namdal vg.skole
Eiternes, BenteNav Ytre Namdal
Elvheim, Toril
Evensen, MarhiasYNVS
Fjærli, Eric SørvikGothia AS
Fjær, Kjersti EmilieGothia AS
Fjær, Kristin MoeGothia AS
Flosand, HenryTelenor
Grande, Ane Rosendal
Grindvik, Trine
Grongstad, Gøran
Gutvik, Iselin
Hammarsø, Janne
Hanssen, Robert
Hansvik, Eystein FiskumYtringen Avis AS
Hatland, Lise Andrea
Hellesø, Martin
Hellesø, Martin
Hellesø, Martin
Hellesø, Martin
Hellesø, Martin
Hellesø, Martin
Helmersen, Ann-Aase
Hestø, JulieYNVS
Hill, MelanieNAV EURES Nord-Trøndelag
Holm, Bjørn OlaTelenor Norge AS
Holm, Sigrid RørdalYtre Namdal Videregående Skole
Ingebrigtsen, Jan ÅgeTelenor
Johansen, TorgeirYNVS
Johansen, Torunn
Jonassen, AstridTelenor Kundeservice
Killingberg, MariaYNVS
Kirkeby-Garstad, Emilie
Klaussen, Kjell RuneTeleperformance Rørvik, gjennom Proffice
Knotten, KayYtre Namdal Vekst AS
Kristiansen, Vendela
Laugen, Stina
Lauten, Trine
Lervåg Hunnestad, Hanne
Lervåg, MeretheYNVS
Lona, IngridGothia AS
Meidal, Eva MereteNamdalsavisa
Moe, Anita PersonbråtenGothia AS
Morken, DagrunIntrum Justitia AS
Myhre Møllevik, Ida-Mari
Møllevik, Camilla Renate
Møllevik, Camilla Renate
Mørkved, LarsNamdalsavisa
Måøy, Runa
Nogva, Karl-oveKleiva Camping AS
Olsen, Laila ElisabethTelenor
Opdal, Dag RoarVikna kommune
Ostad, Jon MagnusYNVS
Pettersen, MarkusYNVS
Ramstad, EliseYNVS
Rauø, Per JohanNærøysund Aquaservice AS
Ribe, Sol
Rosenvinge, Erika Storfors
Røed, Lill ToveInnfarten AS, Nærøysund Eiendom AS, Nærøysund Kraftbetong AS, KHF
Selliseth, Anne
Skaftnesmo, Sverre
Skeie, LenaBrekk og Olsvik Assuranse AS
Skillingstad Livik, Ida
Storfjord, Martin
Stovner, MaritYtre Namdal videregående skole / Ytre Namdal fagskole
Strandvahl, Hanne
Sylten, VebjørnYNVS
Sæbø, Martin
Sætran, Marie
Tharaldsen, JahnVikna næringsforening
Tjønnsø, Mona
Torstad, Emelie
Ulsund, VivianGothia AS
Valø Pettersen, OlaTeleperformance
Valø, Jeanetteytre namdal videregående skole
Vareide, MagneNAV Vikna
Vikestad, Frøydis
Volden, Ida Maria
Vågan, IngridYNVS
Westermann, PetterYTRE NAMDAL VIDEREGÅENDE SKOLE
Williksen, Gisken
Waagø, Marianne
Øiangen, Hanne
Nei
Flosan, BodilGothia AS
Grindvik, IvarLeder Hovedutvalg for næring, miljø og kultur i Vikna
Grindvik, OddrundGothia AS
Grongstad, RitaTelenor
Gulliksen, IdaIntrum Justitia AS
Haug, LisbethTelenor
Haug, Tove KristinTelenor Norge AS
Hellan, HildeGothia AS
Henriksen, Linda RørdalGothia AS
Holandsli, GrethaGothia AS
Holm, HenningGothia AS
Hoy, BrianIntrum Justitia AS
Johansen, HedvigIntrum Justitia AS
Lundring, RuneTelenor Norge
Marken, Olga T.Telenor Norge AS
Myhre, Inger LiseGothia AS
Mørkved, LarsNamdalsavisa
Nordheim, VigdisAndvik hønseri og hytteutleie
Vareide-Giskås, TrudeTelenor Norge
Vågan, LinnGothia AS
Walaunet, CathrineGothia AS
Walaunet, FrankServicehandel
Ja
Dille, MaritNYN
Eiternes, BenteNav Ytre Namdal
Fjærli, Eric SørvikGothia AS
Fjær, Kjersti EmilieGothia AS
Fjær, Kristin MoeGothia AS
Flosand, HenryTelenor
Flosan, BodilGothia AS
Grindvik, IvarLeder Hovedutvalg for næring, miljø og kultur i Vikna
Grindvik, OddrundGothia AS
Haug, LisbethTelenor
Henriksen, Linda RørdalGothia AS
Hill, MelanieNAV EURES Nord-Trøndelag
Holandsli, GrethaGothia AS
Holm, Bjørn OlaTelenor Norge AS
Knotten, KayYtre Namdal Vekst AS
Lona, IngridGothia AS
Marken, Olga T.Telenor Norge AS
Meidal, Eva MereteNamdalsavisa
Moe, Anita PersonbråtenGothia AS
Myhre, Inger LiseGothia AS
Mørkved, LarsNamdalsavisa
Nogva, Karl-oveKleiva Camping AS
Nordheim, VigdisAndvik hønseri og hytteutleie
Olsen, Laila ElisabethTelenor
Rauø, Per JohanNærøysund Aquaservice AS
Røed, Lill ToveInnfarten AS, Nærøysund Eiendom AS, Nærøysund Kraftbetong AS, KHF
Tharaldsen, JahnVikna næringsforening
Ulsund, VivianGothia AS
Vareide, MagneNAV Vikna
Vågan, LinnGothia AS
Walaunet, CathrineGothia AS
Walaunet, FrankServicehandel
Nei
Andersen, Kristin
Anthonisen, Ellen Heimsvik
Barø, MonicaYNVS
Berg, ThomasYNVS
Bjørlykke, Tommy
Bjørnvik Overmo, Maritaytre namdal videregående skole
Borgan, VildeYNVS
Bredesen, Tom André
Brekk, Iver
Brelum, Tora
Bråtteng Tømmervik, Sondre
Bøe, Kristine
Davidsen, BodilTeleperformance
Dekkerhus, Kent-LasseYNVS
Dolmen, Rasmus
Edvardsen, Anne GretheYtre Namdal vg.skole
Elvheim, Toril
Evensen, MarhiasYNVS
Grande, Ane Rosendal
Grindvik, Trine
Grongstad, Gøran
Grongstad, RitaTelenor
Gulliksen, IdaIntrum Justitia AS
Gutvik, Iselin
Hammarsø, Janne
Hanssen, Robert
Hansvik, Eystein FiskumYtringen Avis AS
Hatland, Lise Andrea
Haug, Tove KristinTelenor Norge AS
Hellan, HildeGothia AS
Hellesø, Martin
Hellesø, Martin
Hellesø, Martin
Hellesø, Martin
Hellesø, Martin
Hellesø, Martin
Helmersen, Ann-Aase
Hestø, JulieYNVS
Holm, HenningGothia AS
Holm, Sigrid RørdalYtre Namdal Videregående Skole
Hoy, BrianIntrum Justitia AS
Ingebrigtsen, Jan ÅgeTelenor
Johansen, HedvigIntrum Justitia AS
Johansen, TorgeirYNVS
Johansen, Torunn
Jonassen, AstridTelenor Kundeservice
Killingberg, MariaYNVS
Kirkeby-Garstad, Emilie
Klaussen, Kjell RuneTeleperformance Rørvik, gjennom Proffice
Kristiansen, Vendela
Laugen, Stina
Lauten, Trine
Lervåg Hunnestad, Hanne
Lervåg, MeretheYNVS
Lundring, RuneTelenor Norge
Morken, DagrunIntrum Justitia AS
Myhre Møllevik, Ida-Mari
Møllevik, Camilla Renate
Møllevik, Camilla Renate
Mørkved, LarsNamdalsavisa
Måøy, Runa
Opdal, Dag RoarVikna kommune
Ostad, Jon MagnusYNVS
Pettersen, MarkusYNVS
Ramstad, EliseYNVS
Ribe, Sol
Rosenvinge, Erika Storfors
Selliseth, Anne
Skaftnesmo, Sverre
Skeie, LenaBrekk og Olsvik Assuranse AS
Skillingstad Livik, Ida
Storfjord, Martin
Stovner, MaritYtre Namdal videregående skole / Ytre Namdal fagskole
Strandvahl, Hanne
Sylten, VebjørnYNVS
Sæbø, Martin
Sætran, Marie
Tjønnsø, Mona
Torstad, Emelie
Valø Pettersen, OlaTeleperformance
Valø, Jeanetteytre namdal videregående skole
Vareide-Giskås, TrudeTelenor Norge
Vikestad, Frøydis
Volden, Ida Maria
Vågan, IngridYNVS
Westermann, PetterYTRE NAMDAL VIDEREGÅENDE SKOLE
Williksen, Gisken
Waagø, Marianne
Øiangen, Hanne
:::: På eventweb.no nå ::::

eventWeb 2.5